Become A Donor

Become A Donor
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Contact Info

684 West College St. Sun City, United States America, 064781.

(+55) 654 - 545 - 1235

info@zegen.com

Ogłoszenia parafialne 26.02.

  1. W Środę Popielcową rozpoczęliśmy Wielki Post, który ma nas przygotować do Świąt Wielkanocnych, poprzez nabożeństwa wielkopostne, nasze osobiste postanowienia i nawrócenie. Dzisiaj możemy złożyć ofiary do skarbony przy wyjściu z kościoła na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie w rocznicę agresji Rosji.
  2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 17:30 dla dzieci i młodzieży a o godz. 18:30 dla dorosłych oraz do udziału w Gorzkich Żalach z nauką pasyjną w niedziele o godz. 17:20
  3. Przypominamy, że w każdy piątek Wielkiego Postu za odmówienie modlitwy do Chrystusa ukrzyżowanego: ?Oto ja, dobry i najsłodszy Jezu? oraz za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny.
  4. W najbliższą środę, 1 marca, przypada święto państwowe – Narodowy Dzień Pamięci ?Żołnierzy Wyklętych?. Dziś o godz. 10:00 uroczysta Msza w ich intencji, a w środę Apel Pamięci ?Żołnierzy Wyklętych? na rondzie im. ?Żołnierzy Wyklętych?. W najbliższy piątek zapraszamy na Patriotyczną Drogę Krzyżową wyjątkowo o godz. 17:15 dla dzieci i młodzieży a 18.30 dla dorosłych.
  5. W sobotę, 4 marca, w liturgii czcimy Świętego Kazimierza królewicza.
  6. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwsza Sobota miesiąca. Zapraszamy na Adorację w czwartek od godz. 15:00 do Mszy Św. wieczornej. W piątek możliwość Adoracji od godz. 6:00 do Mszy Św. porannej. Przed Mszą Św. o godz. 7:00 nabożeństwo do NSPJ i po Mszy Świętej o godz. 18:00. Odwiedziny chorych od godz. 9:00, Ks. Michał od godz. 12:00. W sobotę Adoracja od godz. 6:00 zakończona nabożeństwem do Niepokalanego Serca Maryi przed Mszą poranną.
  7. W przyszłą niedzielę Wielkiego Postu w całym Kościele obchodzimy Niedzielę Ad Gentes ? Dzień Modlitw, Postu i Solidarności z Misjonarzami. W Szczególnej modlitwie pamiętajmy o wszystkich misjonarzach. Można będzie złożyć ofiarę na dzieło pomocy ?Ad Gentes?.
  8. W najbliższą niedzielę 5 marca zapraszamy na koncert piosenek wileńskich w wykonaniu chóru ?Ojczyzna? do auli parafialnej połączony z poczęstunkiem o godz. 14.00. Będzie możliwość złożenia drobnych datków na rzecz przygotowania obchodów 20 lecia chóru, które będzie miało miejsce w maju.
  9. Życzymy spokojnej niedzieli i błogosławionego nowego tygodnia.