Become A Donor

Become A Donor
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Contact Info

684 West College St. Sun City, United States America, 064781.

(+55) 654 - 545 - 1235

info@zegen.com

„Oblicze Jezusa” w Kinach

Już od piątku 13 października zapraszamy do CINEMA LUMIERE w Suwałkach (CHR Suwałki Plaza) na film „OBLICZE JEZUSA”. Seanse od piątku do czwartku (od 13 do 19 października) codziennie od godz.15:45.

Czy możemy zobaczyć twarz niewidzialnego Boga? Czy na chuście z Manoppello i Całunie Turyńskim Zbawiciel zostawił nam swój wizerunek? Czy Jezus chciał, byśmy już tu, na ziemi mogli oglądać Boskie Oblicze? W poszukiwaniach odpowiedzi na te pytania pomaga widzowi w filmie m.in. znany aktor Marcin Kwaśny, czy nieoceniony Paul Badde – popularyzator i faktyczny odkrywca dla szerokiego grona wiernych chusty z Manoppello. Ale badanie wizerunków „nie ludzką ręką uczynionych”, choć fascynujące, schodzi na dalszy plan, gdy twórcy odkrywają duchową głębię kultu Najświętszego Oblicza.

Widzimy ludzi, którzy dla Oblicza Jezusa odmieniają swoje życie, dokonują wielkich dzieł i z pokorą służą drugiemu człowiekowi. Odkrywamy wielowymiarową duchowość mistyków, którzy budowali ją na szczególnej czci Boskiego Oblicza, świętych, którzy widzieli ogromną wartość w kontemplowaniu twarzy Zbawiciela.

Oblicze Jezusa przestaje być zwykłą filmową historią. Staje się dla widza spotkaniem! Spójrz w oczy Boga, daj się porwać Jego spojrzeniu i poczuć Jego miłość.

 

Więcej informacji oraz zwiastun dostępny jest na: https://rafaelfilm.pl/oblicze/

 

 

 

 

A dla grup zorganizowanych wciąż polecamy film „ULMOWIE. BŁOGOSŁAWIONA RODZINA” (seanse na specjalne zamówienie, termin do uzgodnienia z naszym Kinem).

 

 

Więcej informacji na temat naszego repertuaru – www.cinema-lumiere.plhttps://www.facebook.com/LumierePrezentuje/

 

Kontakt w sprawie rezerwacji: 87-618-20-23 lub suwalki@cinema-lumiere.pl