winterlake01.JPGwinterlake02.JPGwinterlake03.jpgwinterlake04.jpgwinterlake05.jpgwinterlake06.jpgwinterlake10.JPGwinterlake11.JPGwinterlake12.jpgwinterlake13.jpgwinterlake14.jpgwinterlake15.JPGwinterlake16.jpgwinterlake17.jpg

NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA 8.05.2022

Modlitwa św. Teresy od Dzieciątka Jezus o uświęcenie kapłanów. 

O Jezu Najwyższy Kapłanie, zachowaj Twoich kapłanów w opiece Twojego Najświętszego Serca, gdzie nikt im nie może zaszkodzić. Zachowaj nieskalanymi ich namaszczone dłonie, które codziennie dotykają Twojego świętego Ciała. Zachowaj czystymi ich wargi, które zraszane są Twoją Najdroższą Krwią. Zachowaj czystymi ich serca naznaczone wspaniałą pieczęcią Twojego Kapłaństwa. Spraw aby wzrastali w miłości i wierności Tobie, chroń ich przed zepsuciem i skażeniem tego świata. Wraz z mocą przemiany chleba i wina udziel im również mocy przemiany serc. Błogosław ich trudowi, aby wydał obfite owoce. Niech dusze którym służą, będą ich pociechą tu na ziemi, a także wieczną koroną w życiu przyszłym. Amen 

Panie Jezu Chryste polecamy Tobie szczególnie kapłanów posługujących w naszej parafii, a także tych, którzy z niej pochodzą. Prosimy Cię o liczne, święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii, aby nigdy nie zabrakło tych, którzy wiernie i owocnie będą pracowali dla większej Chwały Bożej. A tych, których zaprosisz do pójścia za Tobą - Panie, powierzamy wstawiennictwu Maryi, Matki, która jest wzorem wszystkich powołań. Maryjo, strzeż, każdego z nich przed wszelkim złem. Amen

 

Joomla templates by a4joomla