winterlake01.JPGwinterlake02.JPGwinterlake03.jpgwinterlake04.jpgwinterlake05.jpgwinterlake06.jpgwinterlake10.JPGwinterlake11.JPGwinterlake12.jpgwinterlake13.jpgwinterlake14.jpgwinterlake15.JPGwinterlake16.jpgwinterlake17.jpg

Inauguracja Bractwa św. Józefa - 19.03.2022

Dzisiaj w Uroczystość Świętego Józefa w naszej Parafii podczas Mszy Świętej o godz. 10.00 sprawowanej przez ks. Proboszcza Klemensa Litwina i ks. Konrada Sobieckiego odbyła się inauguracja działalności Bractwa Świętego Józefa. Przyrzeczenia przynależności do Bractwa podpisało 15 mężczyzn, którzy pragną pogłębiać duchowość św. Józefa i czynnie zaangażować się w życie naszej wspólnoty parafialnej. Grupa jest otwarta na każdego, kto zechce zadbać o swoja formację duchową. 

Po Uroczystej Mszy Świętej wszyscy zostali zaproszeni na agapę do Damaszku. 

Święty Józefie módl się za nami?

 

Joomla templates by a4joomla