winterlake01.JPGwinterlake02.JPGwinterlake03.jpgwinterlake04.jpgwinterlake05.jpgwinterlake06.jpgwinterlake10.JPGwinterlake11.JPGwinterlake12.jpgwinterlake13.jpgwinterlake14.jpgwinterlake15.JPGwinterlake16.jpgwinterlake17.jpg

Zakończyła się kolęda

Szczęśliwie przeminął czas kolędy w naszej parafii. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy oczekiwali w swoich domach i przyjęli na modlitwę i błogosławieństwo mieszkania oraz krotką rozmowę. Bardzo serdecznie dziękujemy za każdą złożoną ofiarę pieniężną na potrzeby naszej parafii i za posługę kolędową. Ilość przyjmujących kolędę była podobna jak w ubiegłych latach. Atmosfera w wielu miejscach była wspaniała ale i szokująca przez zaskoczenie braku kontaktu ze wspólnotą parafialną. Chwała Bogu za ten duszpasterski czas i doświadczenie. Dla niektórych do zobaczenia na przyszłej kolędzie.

Joomla templates by a4joomla