winterlake01.JPGwinterlake02.JPGwinterlake03.jpgwinterlake04.jpgwinterlake05.jpgwinterlake06.jpgwinterlake10.JPGwinterlake11.JPGwinterlake12.jpgwinterlake13.jpgwinterlake14.jpgwinterlake15.JPGwinterlake16.jpgwinterlake17.jpg

WIELKI POST 2017 ROKU

 

 

'' Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują, abyście się stali synami Ojca waszego, który jest w niebie'' /Ewangelia/.

W Ewangelii Pan Jezus nakazuje nam przebaczać, odpłacać dobrem za zło, a nawet miłować naszych nieprzyjaciół. "Słyszeliście, że powiedziano: będziesz miłował swego bliźniego, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził. A ja wam powiadam: miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują". Wybaczanie  nieprzyjaciołom należy do samej istoty miłości.

Religia chrześcijańska jest religią miłości i przebaczenia. Być chrześcijaninem, to znaczy kochać; kochać Boga, ludzi i świat. Niech liturgia niedzielna zachęci nas do przemyśleń Chrystusowych zaleceń i do gorącej modlitwy o ustawiczne wzrastanie w miłości.

Joomla templates by a4joomla