winterlake01.JPGwinterlake02.JPGwinterlake03.jpgwinterlake04.jpgwinterlake05.jpgwinterlake06.jpgwinterlake10.JPGwinterlake11.JPGwinterlake12.jpgwinterlake13.jpgwinterlake14.jpgwinterlake15.JPGwinterlake16.jpgwinterlake17.jpg

ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE 2015r.

Triduum Paschalne uobecnia przejście Pana z tego świata do Ojca. Przez sprawowanie tego misterium w znakach liturgicznych i sakramentalnych Kościół jednoczy się wewnętrznie z Chrystusem, swoim Oblubieńcem.

ŚWIĘTE TRIDUUM PASCHALNE

 WIELKI CZWARTEK

 MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ GODZ.18.00

 ADORACJA DO GODZ.21.00

 

WIELKI PIĄTEK

 ROZPOCZĘCIE ADORACJI OD GODZ. 9.00

 KORONKA DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO GODZ.15.00

 DROGA KRZYŻOWA GODZ. 15.30

 LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ GODZ. 18.00

 ADORACJA DO GODZ. 21.00

 

WIELKA SOBOTA

 ADORACJA OD GODZ. 9.00

 POŚWIĘCENIE POKARMÓW

 OD GODZ. 10.00 DO GODZ. 16.00 CO GODZ.

 WIGILIA PASCHALNA O GODZ. 20.00

 NA WIGILIE PASCHALNĄ PRZYNOSIMY ŚWIECE

 

 PROCESJA REZUREKCYJNA

 NIEDZIELA GODZ. 6.00

 MSZE ŚWIĘTE  GODZ. 10.00 ; GODZ. 11.30

                    GODZ. 13.00 ; GODZ. 18.00.

 

PORZĄDEK  ADORACJI W WIELKI PIĄTEK 

 

Godzina

    Ulice i miejscowości

9.00-9.30

Czerwony Dwór ,Kalskie Nowiny

9.30-10.00

Kolonia Rybacka, Maćki,Warmińska

10.00-10.30

Zacisze, Wczasowa, Turystyczna

10.30-11.00

Ogonki, Prynowo, Stulichy, Wysiecza

11.00-11.30

Armii Krajowej, Żeromskiego,

11.30-12.00

Grunwaldzka, Hetmańska, Zielona

12.00-12.30

Królowej Jadwigi, Konopki, Letnia

12.30-13.00

Kraszewskiego, Wileńska

13.00-13.30

Książęca, 11-Listopada

13.30-14.00

Łąkowa, Łuczańska

14.00-14.30

Marszałkowska, Mazurska, Młyńska

14.30-15.00

Plażowa, Polna, Prusa

15.00-15.30

Przesiedleńcza, Rolna, Sienkiewicza

15.30-16.00

Słoneczna, Smętka, Spokojna

16.00-16.30

Śródmiejska, Wojska Polskiego

16.30-17.00

Targowa, Teatralna, Zielona

17.00-17.30

Zamkowa

 

 

PORZĄDEK  ADORACJI W WIELKĄ SOBOTĘ

 

Godzina

    Ulice i miejscowości

9.00-9.30

Czerwony Dwór ,Kalskie Nowiny

9.30-10.00

Kolonia Rybacka, Maćki

10.00-10.30

Zacisze, Wczasowa

10.30-11.00

Ogonki, Prynowo, Stulichy, Wysiecza

11.00-11.30

Armii Krajowej

11.30-12.00

Grunwaldzka, Hetmańska, Zielona

12.00-12.30

Królowej Jadwigi, Konopki, Letnia

12.30-13.00

Kraszewskiego

13.00-13.30

Książęca, 11-Listopada

13.30-14.00

Łąkowa, Łuczańska

14.00-14.30

Marszałkowska, Mazurska, Młyńska

14.30-15.00

Plażowa, Polna, Prusa

15.00-15.30

Przesiedleńcza, Rolna, Sienkiewicza

15.30-16.00

Słoneczna, Smętka, Spokojna

16.00-16.30

Śródmiejska

16.30-17.00

Targowa, Teatralna

17.00-17.30

Zamkowa

17.30-18.00  

Turystyczna, Wileńska, Warmińska

18.00-18.30 

Zielona, Żeromskiego

18.30-19.00 

Turystyczna, Zielona

19.00-19.30  

Wojska Polskiego

 

Joomla templates by a4joomla