winterlake01.JPGwinterlake02.JPGwinterlake03.jpgwinterlake04.jpgwinterlake05.jpgwinterlake06.jpgwinterlake10.JPGwinterlake11.JPGwinterlake12.jpgwinterlake13.jpgwinterlake14.jpgwinterlake15.JPGwinterlake16.jpgwinterlake17.jpg

Peregrynacja M.B. Częstochowskiej

 

DRODZY PARAFIANIE!

 

Od 21.09.2013 roku w naszej diecezji trwa peregrynacja OBRAZU MATKI BOSKIEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.

Do naszej parafii obraz przybędzie 29 MARCA br.

Obecność obrazu to szczególna chwila dla parafii,to wyjątkowy czas dla naszej wspólnoty. Zrozumiałą rzeczą jest, że trzeba dołożyć starań, aby ta uroczystość wypadła okazale, ale przede wszystkim abyśmy jak najowocniej przeżyli to spotkanie z Maryją w znaku jej obrazu. Wyrazem tych starań będzie przygotowanie kościoła i otoczenia. Ważniejszym jest jednak przygotowanie duchowe.

27,28,29 marca będą odbywały się rekolekcje wielkopostne w naszej parafii, które jednocześnie będą przygotowaniem na przeżywanie Nawiedzenia Obrazu MB Jasnogórskiej.

 

Niech święty czas Wielkiego Postu będzie czasem duchowego przygotowania, także do tego wydarzenia.

 

Joomla templates by a4joomla