winterlake01.JPGwinterlake02.JPGwinterlake03.jpgwinterlake04.jpgwinterlake05.jpgwinterlake06.jpgwinterlake10.JPGwinterlake11.JPGwinterlake12.jpgwinterlake13.jpgwinterlake14.jpgwinterlake15.JPGwinterlake16.jpgwinterlake17.jpg

Piosenki zespołu "Concordia" z Białej Piskiej

Piosenki, które teraz słyszymy są wykonane przez zespół "Concordia" z Białej Piskiej, których gościliśmy w niedzielę w naszej parafii 01.09.2013r.

Nagrywanie płyty było dużym przeżyciem i wyzwaniem. Przez określony czas doświadczaliśmy prawdziwej przygody i wielkiej radości z tworzenia i obserwowania namacalnych efektów w postaci zapisów muzycznych. Wierzymy, że nasza płyta będzie towarzyszyć wielu rodzinom. Na płycie jest 12 utworów- większość utworów o miłości.  


Piosenki, które zaśpiewaliśmy na płycie są rzeczywiście tymi ulubionymi, jednak śpiewamy wszystkie jakie znamy. Możliwość nagrania płyty to dla nas duże wyróżnienie. Cieszymy się, że mogłyśmy tego doświadczyć. Jeszcze większa radość wynika z tego, że możemy się tym podzielić z innymi. Zachęcamy do nabycia płyty i przeżycia z nami wyśpiewanej radości.

 

 

 

 "Gdzie słyszysz śpiew, tam wejdź, tam dobre serce mają. Źli ludzie, wierzaj mi, Ci nigdy nie śpiewają"

 

Johann Wolfgang von Goethe

 

Zespól "Concordia z parafii pw. św.Andrzeja Boboli z Białej Piskiej.

 

 

Joomla templates by a4joomla